207 77 77
KADIN DOĞUM / Genel Bilgilendirme
 Dünyam Hastanesi her alanda olduğu gibi Kadın sağlığı ve doğum alanında da modern, çağdaş ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Genel jinekolojik hastaların dışında infertilite, normal gebe takibi ve Renkli Doppler Ultrasonoğrafi ve Üç Boyutlu Ultrasonoğrafi ile riskli gebe takipleri, menopoz takibi yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları hamilelik Doğum öncesi ve doğumla ilgili problemlerin çözümünde en modern teknolojik imkânlar kullanılarak hastalara hizmet verilebilmektedir.

Bebek dostu olan Modern Dünyam Hastanesinde en değerli varlık olan bebekler doğar doğmaz en tecrübeli yenidoğan ekibi tarafından itina bir bakım görmektedir.


Doğumdan sonra tecrübeli ekip tarafından anneye verilen emzirme ve bebek bakımıyla ilgili eğitimlerle yaşanabilecek sorunlar en aza indirilmeye çalışılmaktadır.

Hamilelik ve emzirme döneminde doğru beslenme ve kilo  kontrolü için beslenme ve diyet uzmanı danışmanlık yapmaktadır.     

15 yatak, 2 doğum salonu, 3 yatakta doğum izleme  hizmetleri  verilmektedir. Ayrıca tüm jinekolojik ve obstetrik ameliyatlar , laparoskopik cerrahi ve onkolojik ameliyatlar uzman yardımcı personel ve son sistem teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Doktorlarımızın uzmanlığıyla ilgili hastalıklar;

Düzensiz Adet Kanamaları ve Beklenmedik Kanamalar,Adet Görememe,Gebe Kalamama,Cinsel İlişki Esnasında Ağrı,Vajinal Akıntı Sorunu,Karın Alt Kısmında (pelvik) Ağrı,Karın Alt Kısmında Sürekli Ağrı,Aşırı Ağrılı Adet Kanamaları,Adet Öncesi Gerginlik Belirtileri
Tüylenme Sorunu,Sivilceler,Dış Genital Bölge Sorunları,İdrar Yolu Sorunları,Meme Ağrısı,Memebaşı Akıntısı,Kabızlık Sorunu,Kansızlık,Hamilelik ve Kadın Sağlığı,Adetten kesilme ve menopoz,Mamografi ve meme kanseri taraması,Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkiar,Genital Siğiller,osteoporoz,kemik erimesi.kısırlık ve tedavisi.sezeryan ile doğum,gebelikte beslenme
Dünyam Hastanesi
Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon: +90 352 207 77 77 FAKS: +90 352 207 77 78 - +90 352 207 77 79
Facebook ta takip edin.
Copyright© 2014 Dünyam Hastanesi